AZOTERM Jaworzno, Chopina 94

O firmie

Firma Azoterm Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie jest oficjalnym dystrybutorem produktów amerykańskiej firmy Master Chemical Corporation, oferującej nie tylko chłodziwa mineralne, ale także chłodziwa syntetyczne i półsyntetyczne. Dostarczamy na polski rynek wszelkie produkty oferowane przez MCC, dopuszczone do dystrybucji w Europie:

  • substancje smarująco – chłodzące oraz dodatki - chłodziwa TRIM®
  • środki myjące i chroniące przed korozją - Master Stages
  • akcesoria

 

Master Chemical Corporation od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji chłodziw, oferując najwyższej jakości produkty wykorzystywane między innymi do wytwarzania części dla lotnictwa, przemysłu motoryzacyjnego i aparatury medycznej.

Wszystkie oferowane w Europie produkty spełniają wymogi REACH.

Chłodziwa stosowane w przemyśle lotniczym posiadają aprobaty wiodących producentów

 

Właściwy dobór chłodziwa dla danej maszyny i operacji może być znacznie trudniejszy niż mogłoby się wydawać. Odpowiednie chłodziwo może znacznie ograniczyć zużycie narzędzi i koszty eksploatacji. Master Chemical Corporation i Azoterm zawsze służą pomocą przy doborze chłodziwa.

Nasz partner - Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A. rekomenduje chłodziwa TRIM do zastosowania w oferowanych centrach obróbczych sterowanych numerycznie (CNC).

„Azoterm” Sp. z o.o. został założony 08.09.2004 roku i wchodzi w skład grupy kapitałowej Zakładów Chemicznych „Organika- Azot” S.A. w Jaworznie.


Partnerzy: