Header image  
 
line decor
        Strona Główna   :: Produkty   :: Aprobaty   :: Aktualności   :: Pomoc techniczna   :: O Nas   :: Kontakt   ::
line decor
 
 
 
 

 
 
Gama produktów Master Chemical

Master Chemical Europe nadąża za ciągłymi zmianami w europejskim prawodawstwie dotyczącym chłodziw i komponentów do mycia i czyszczenia. Potrafimy formułować i mieszać produkty w Europie, specjalnie dla europejskiego rynku zbytu. Możemy szybko dostarczyć naszym klientom, z lokalnych magazynów, wysokiej jakości europejskie produkty, odpowiadające przepisom prawnym.

Filozofia Master Chemical nie ogranicza się tylko na dostarczaniu możliwie najlepszej jakości chłodziw i urządzeń. Wspieramy je, wyposażonym w nowoczesną wiedzę, technicznym serwisem. Dlatego też oferujemy kompletny pakiet ukierunkowany na oszczędność pieniędzy klienta i wyższą wydajność.

Produkty Master Chemical to wyroby najwyższej jakości, przewyższające wymagania  najbardziej rygorystycznych gałęzi przemysłu. Nasze produkty odpowiadają zmieniającym się przepisom prawnym w całej Europie, a wiele z nich jest zatwierdzona przez wiodących światowych wytwórców motoryzacyjnych i lotniczych.

Chłodziwa
Środki myjące
Ciecze specjalne
Wyposażenie
Oleje rozpuszczalne
rozpylanie
gwintowanie
kontrola, ostrzeganie
Półsyntetyczne
zanurzanie
czyste oleje do obróbki
zarządzanie
Syntetyczne
ultradzwięki
ochrona przed rdzą
recykling

Uwaga!

Promocje dla użytkowników maszyn produkcji Andrychowskiej Fabryki Maszyn - szczegóły promocji tel. (32) 614-31-64 lub (32) 614-31-18.

 

 
 

 

 
 
             
Wszekie prawa zastrzeżone  ::  Azoterm Sp. z o.o. Chopina 94 43-600 Jaworzno tel./fax: (32) 614-18-96